Loading images...
Hakkımızda

1981 yılında kurulan Özgü kalıp ve plastik Türkiyede profesyonel kalıpçılığın öncü firmalarından biridir. Uzun yıllar otomotiv ve elektrik kalıpları üreten firmamız 2011 yılında AR-GE faaliyetlerine ağırlık vererek özgün  projeler yapmaya başlamıştır. 


Bugün , özellikle medikal sektörü başta olmak üzere ambalaj,elektrik, beyaz eşya ve otomotiv sektörleri  için  çok gözlü, ince cidarlı, yüksek performanslı ve düşük çevrim süreli kalıpların tasarımı, kalıplama öncesi analizleri ve kalıplama sonrası performans testleri firmamız bünyesinde yapılmaktadır.


AMACIMIZ
Plastik enjeksiyon kalıplama sektöründe yaratıcı  müşteri odaklı, güvenilir, yüksek kaliteli ürün ve üretim teknikleri ,iyileştirme ve geliştirme çalışmalarımızı deneyimimiz ve sunduğumuz  hizmetlerle birleştirerek müşterilerimize uzun yıllar çalışan kalıplar yaparak karlılık yaratmaktır.
 

HEDEFİMİZ 
Özgü Kalıp ve Plastik, iç ve dış pazarlarda yenilik  ve sürekli geliştirme ile,insana ve çevreye saygı presipleri doğrultusunda ,yaptığı yatırımlar ve yarattığı istihdamla   örnek bir firma olmaktır. 

 

 

 

logo tr en face twit linkedin